عجب عظمتی دارد این اسم ، که هنوز هم پشت استکبار را به لرزه می اندازد. کافیست پیرو واقعی خمینی باشی آن گاه می بینی که استکبار جهانی چگونه چشم دیدنت را ندارد.

پیرو خمینی بودن، ارثی نیست که از پدر به پسر و از پسر به نوه و نتیجه برسد، پیرو خمینی شدن یعنی اینکه شیخی در پرجمعیت ترین کشور آفریقا تشکیلاتی به راه اندازد که خواب های آشفته اوباما و نتانیاهو و ملک سلمان را آشفته تر کند.

نمی دانم امام خمینی (رحمه الله علیه) سال ها پیش در وجود آن جوان آفریقایی چه دید که با اهدای قرآن به وی توصیه کرد با کتاب خدا ،مردمان کشورش را هدایت کند.

وصیتی که شیخ زکزاکی خیلی خوب به آن عمل کرد و امروز شاهدیم در کشوری که زمانی یک شیعه هم نداشت بیش از ده میلیون نفر شیعه شده اند که بیشتر آنان ، قبلا مسیحی یا مالکی بودند.

اصلا پیرو خمینی شدن یعنی همین. پیرو خمینی یعنی فردی مثل شیخ زکزاکی که نه یار غار امام بوده و نه با امام نسبتی داشته اما چنان به آن یک توصیه امام، جامه عمل پوشاند که موج شیعه گرایی و رشد تشیع در نیجریه، سران آمریکا و فرانسه و اسرائیل و آل سعود را به وحشت انداخت و دسیسه کردند تا جلوی رشد تشیع را بگیرند.

اما من سراغ دارم کسانی را که یار غار امام بودند یا به قول خودشان از امام اجازه هایی داشتند یا با امام نسبت فامیلی دارند اما نه تنها به وصیت نامه حضرت روح الله عمل نکردند بلکه کارشان به تحریف امام هم رسید!

وقتی آیت الله زکزاکی که هیچ نسبت فامیلی با حضرت روح الله ندارد به جرم پیرو خمینی بودن،مورد هجمه صهیونیسم و وهابیت قرار می گیرد و خانه اش را به آتش می کشند؛ باید شرم کنند آنانکه خود را منتسب به خمینی می دانند و از پرتو نام خمینی، موقعیت کسب می کنند اما از اعلام کاندیداتوری شان، رسانه های استکبار به وجد می آیند.

وقتی شیخ زکزاکی که سه فرزندش را در روز قدس و برای مبارزه با اسرائیل فدا کرده است را آیت الله خطاب می کنند؛ باید شرم کنند آنان که خود را آیت الله می دانند اما اسمشان در لیست حامیان « نه غزه ، نه لبنان» ثبت شده است.آیت الله یعنی آنکه کیلومترها دور از کربلا نیز صدها هزار شیعه را به راهپیمایی اربعین دعوت می کند و باشکوه ترین تجمع اربعین را بعد از کربلا در «زاریا» برپا می کند. چنین فردی شایسته عنوان آیت الله است نه آن کسی که روز تاسوعا را هم به تفریح می رود.

آیت الله یعنی آنکه انسان با دیدنش، به یاد خدا بیفتد و نشانه خدا را در او ببیند، به یاد صبوری اش در شهادت فرزندانش بیفتد، به یاد حسینیه بقیه الله و سخنرانی های جانانه اش در دفاع از مکتب اهل بیت بیفتد ، به یاد میلیون ها نفری که با نفس مسیحایی اش هدایت شدند بیفتد، این فرد را می گویند آیت الله و نشانه خدا و گرنه آیت اللهی که ما را به یاد دفاع جانانه از دزدی و اختلاس فرزندش بیندازد که آیت و نشانه الله نیست آیت دیگری است!!!

پیرو خمینی یعنی شیعیانی که نه حمله های مداوم بوکوحرام آدمخوار توانسته است آنان را از راه خمینی و ایستادگی بر عقایدشان باز دارد و نه یورش ارتش نیجریه و رئیس جمهوری که رابطه دوستانه با اسرائیل و آل سعود دارد.

اگر امروز منزل آیت الله زکزاکی و حسینیه بقیه الله(عج) در آتش خشم ارتش نیجریه می سوزد چندان عجیب نیست. چرا که قرن هاست این رسم حرامیان است که آتش به خانه و کاشانه علی و محبان علی (ع) بزنند.

حرامیان رسم هایشان نیز شبیه هم است، دیروز آل سعود ،مهمانان خدا را محاصره کردند و از کشته ،پشته ساختند؛ امروز ارتش نیجریه مهمانان حضرت بقیه الله (عج) را محاصره می کنند و به خاک و خون می کشند. دیروز آل سعود از تحویل جنازه شهدای منا خودداری می کردند ،امروز ارتش نیجریه از تحویل جنازه شیعیان علی (ع) طفره می رود. دیروز آل سعود برای پوشاندن عمق جنایتش، از ارائه آمار دقیق قربانیان فاجعه منا خودداری می کرد ؛ امروز ارتش نیجریه با ریختن اجساد شیعیان در گورهای دسته جمعی و آتش زدن آن، قصد مخفی نگه داشتن آمار شهدای شیعه را دارد.

اما در این میان حقیقتی نهفته است که خواب های استکبار جهانی را آشفته تر خواهد کرد. حقیقتی که می گوید : اگر یک توصیه و پیام امام خمینی (ره) به آن جوان آفریقایی توانست میلیون ها نفر را در نیجریه به مذهب شیعه هدایت کند؛ آیندگان خواهند دید پیام امام خامنه ای(مدظله العالی) با وجدان های بیدار برخی از جوانان در غرب چه خواهد کرد.طبقه بندی: به رنگ سیاست،  حرف حساب، 
برچسب ها: امام خمینی(ره)، شیخ زکزاکی، آیت الله، پیرو خمینی، نیجریه،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 26 آذر 1394 توسط عقل کل
طرف به منتقدانش توهین کرده و گفته بود: منتقدان من کلاغ اند!

پس حتما خودش هم روباهه که میخواست قالب پنیر را با حیله و نیرنگ بدزده.

اما حیله داریم تا حیله!

یکی حیله به کار می بنده تا قالب پنیر بدزده ؛ یکی هم حیله به کار می بنده و با رمز «تقلب» و «انتخابات آزاد» ، هر وقت نتیجه انتخابات به نفعش باشه آن را می پذیره و هر وقت به نفعش نباشه از مدعیان تقلب حمایت می کنه. آنجا که نتیجه انتخابات باب میلش نباشه چشمش را روی اختلاف 11 میلیون رای می بنده و از مدعیان تقلب حمایت می کنه و آنجا که نتیجه انتخابات مورد پسندش واقع بشه حتی اگر انتخابات را همان دولتی برگزار کرده باشه که ادعا می کردند با تقلب روی کار آمده و حتی با اختلاف 250 هزار رای، میگه انتخابات آزاد و سالم برگزار شد.

واقعا حیله و نیرنگ روباه کجا و حیله امثال اینا کجا؟ روباه انگشت کوچیکه اینا هم نمیشه!

طبقه بندی: به رنگ سیاست،  بی مزه، 
برچسب ها: منتقدان، هاشمی، کلاغ، روباه،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 26 آذر 1394 توسط عقل کل
بارها از زبان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) شنیدیم که از عملیاتی نشدن اقتصاد مقاومتی و نبودن اراده جدی در این زمینه گلایه کرده اند، چند بار از کاهش رشد علمی کشور و سیاست بازی برخی مسئولین شاکی بودند

در طول تاریخ ، چه در زمان پیامبر(ص)، چه در زمان امیرالمومنین(ع) و چه امروز ، تمام مشکلات از اینجا ناشی می شود که حرف ولی خدا زمین می ماند.

باید فکری کرد
تا کی باید این روند ادامه پیدا کند
تا کی باید بعضی مسئولین ، نظرات و ایده های خود را بر نظر ولی فقیه ترجیح و اولویت دهند

باید نهادی در کشور وجود داشته باشد که زیر نظر ولی فقیه ، پیگیر فرمایشات ولی فقیه باشد و مسئولینی که به هر دلیلی نسبت به این فرمایشات بی توجه یا اهتمام کافی ندارند توبیخ و محاکمه شوند.

اگر جایگاه ولی فقیه را جایگاه نائب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف می دانیم و اگر در صدد زمینه سازی برای ظهور آن حضرت هستیم باید ابتدا این مشکل را حل کنیم و اجازه ندهیم حرف ولی خدا بر زمین بماند.

مگر جایگاه ولی فقیه از مدیر یک اداره پایین تر است که دستورات مدیر باید مو به مو اجرا شود و در صورت تخلف از دستورات مدیر، پیامد توبیخ در انتظار زیر مجموعه باشد اما دستورات و فرمایشات ولی فقیه در برخی موارد بر زمین بماند و مسئولینی که اهتمام کافی در این امر ندارند مصون از هر نوع توبیخ باشند.

باید فکری کرد...برچسب ها: ولایت فقیه، ولی فقیه،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 4 آذر 1394 توسط عقل کل
ابراهیم علیه السلام سر به بیابان گذاشت تا کعبه را بنا کرد

موسی علیه السلام سر به بیابان گذاشت تا ندای «انک بالواد المقدس طوی» را شنید

حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم نیز سر به کوه و بیابان گذاشت تا ندا آمد « اقرا باسم ربک الذی خلق...»

حضرت اباعبدالله الحسین در صحرا و بیابان کربلا به شهادت رسید و سیدالشهدا شد

حضرت زینب سلام الله علیها نیز هفته ها ، بیابان گردی کرد تا پیام آور عاشورا شد

گویا سر به بیابان گذاشتن رسمی است که گشایش می آورد

و چه غوغایی می شود در آسمان، وقتی زائران حسین علیه السلام سر به بیابان بگذارند در جاده نجف تا کربلا و گام بردارند از حرم خون خدا به سمت حرم خون خدا، ثارالله وابن ثاره...
شاید این بیابان گردی شیعه را به ظهور نزدیک کند

اگر چه این بار جابر نیست تا همقدم زائران حسین شود اما...
 قدم های منتقم خون حسین، جاده را عطرآگین خواهد کرد
این الطالب بدم المقتول بکربلاء


طبقه بندی: حرف دل، 
ارسال در تاریخ چهارشنبه 4 آذر 1394 توسط عقل کل

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic