تعجبی ندارد اگر اوباما در هفتادمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل، بخشی از سخنانش را به انتقاد از شعار «مرگ بر آمریکا» اختصاص دهد و در قبال آن موضع بگیرد.

آمریکا به دنبال نفوذ در ایران است اما موانع متعددی بر سر راهش می بیند که سعی دارد یکی یکی ، آنها را از میان بردارد.

یکی از بزرگترین موانع موجود در راه نفوذ آمریکا به ایران، سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» توسط ملت ایران است.

تا وقتی مردم ایران، آمریکا را دشمن خود می دانند و بر ضد آمریکا شعار سر می دهند به راحتی نمی شود به ایران نفوذ کرد.

ابتدا باید این دشمنی را تبدیل به دوستی کرد و ذهنیت و باور مردم ایران را نسبت به آمریکا تغییر داد و اولین راه تبدیل دشمنی به دوستی، دست برداشتن مردم از سر دادن شعار مرگ بر آمریکاست.

بنابراین اگر امروز مشاهده می کنیم که بزک کنندگان آمریکا ، دست به کار شده اند و تمام توانشان را به کار گرفته اند و مقاله می نویسند و توجیهات عجیب و غریب به هم می بافند و حتی به حربه توهین روی می آورند تا مردم را قانع کنند دست از این شعار بردارند ، به دنبال پیدا کردن راه نفوذ آمریکا در ایران هستند.

آمریکا به هر دری می زند تا راه نفوذش به ایران را تسهیل نماید. پیام نوروزی اوباما به ملت ایران ، بغض نمایشی جان کری ، هدیه تولد دادن ارنست مونیز، شعر حافظ خواندن و انگشتر عقیق به دست کردن آلن ایر؛ همه و همه فقط یک هدف را دنبال می کند: تغییر نگرش مسئولین و مردم ایران نسبت به آمریکا و باز شدن راه نفوذ آمریکا به ایران.

اما در عین حال آمریکایی ها به خوبی می دانند که شعار «مرگ بر آمریکا» سدی است که اگر شکسته شود راه نفوذ آمریکا به ایران را به سرعت تسهیل می کند. سدی که مردم انقلابی ایران، اجازه نمی دهند توسط شیطان بزرگ و نفوذی های وطنی شکسته شود.


طبقه بندی: به رنگ سیاست، 
برچسب ها: مرگ بر آمریکا، نفوذ، آمریکا،
ارسال در تاریخ سه شنبه 12 آبان 1394 توسط عقل کل

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic