راحت باش هر چه می خواهی بگو، کسی کاری به کار تو ندارد؛ نه تنها از این جهت که دختر بابایی و پارتی ات کلفت است بلکه به این خاطر که از سفیه، انتظاری جز یاوه گویی نیست.

کسی که دم خور منافقین و فتنه گران و بهائیان باشد حال و روز بهتری نخواهد داشت و کارش به انکار حکومت دینی هم می رسد و می گوید: «حکومت دینی نباشد بهتر است. با حکومت دینی موافق نیستم، حکومت دینی ارزش ها را از بین می برد!»

اما واقعا خیلی ظلم است کسی که از حکومت دینی، اوج بهره و نفع را برده است حالا مخالف حکومت دینی شود. کسی که پدرش به اسم دین، به ریاست جمهوری و ریاست مجلس و ریاست مجمع رسیده است و خاندانش در پرتو حکومت دینی به آلاف و الوف رسیده اند منکر حکومت دینی شود!

یکی نیست به فائزه هاشمی بگوید اگر حکومت دینی نبود الان ابوی سرکار با همان الاغی که از ده بیرون آمد تا به شهر برود به ده هم برمی گشت نه اینکه تفریحاتش را در کیش بگذراند!
و اخوی نامحترمتان دستش به نفت و قراردادهای نفتی نمی رسید تا دزدی کلان داشته باشد، بلکه فوق فوقش می رفت گاو مشهدی حسن همسایه را می دزدید و روزگارش را با استشمام پهن گاو می گذراند نه بوی نفت!
و مادر سرکار خانم ،دستور آشوب نمی داد بلکه کارش این بود که با زن همسایه بر سر آبشخور گوسفندان کل کل کند و به مهدی بگوید با سنگ بزند شیشه همسایه را بشکند!
و خود سرکار هم یا داشتی شیر گوسفندان را می دوشیدی یا منتظر بودی همسرت، گوسفندان را از چراگاه برگرداند و تنها دلخوشی ات این بود که زمان برداشت پسته برسد و پایت به لندن که هیچ، به تهران هم نرسیده بود و گمان می کردی لندن کمی آنطرفتر از نوق است!

خلاصه اینکه حکومت دینی برای خاندان فائزه کم نگذاشته است اما آنان در حق حکومت دینی جفا کردند.

مردم ما اگر می خواستند اقدامات فائزه و خاندانش را به نام دین و حکومت دینی بنویسند از آن بیزار می شدند اما خدا را شکر، این مردم آنقدر درک و فهم دارند که حساب امثال فائزه و حکومت دینی را از هم جدا بدانند. مردم ما آنقدر فهیم هستند که درصدد پاکسازی حکومت دینی از امثال فائزه بر می آیند و در 9 دی در دهان فائزه کوبیدند.

مردم ما به خوبی می دانند که حکومت دینی باعث عزت و آبروی آنان شده است و اجازه نداده است که آمریکا حتی یک قدم در آب های ایران قدم بگذارد؛ در حالی که حکومت غیر دینی با کاپیتولاسیون می خواست جان و ناموس ایرانیان را بفروشد.

مردم ایران به دین و حکومت دینی معتقدند و برای دفاع از آن از جان خود و عزیزانشان مایه می گذارند اما از نان به نرخ روزخورهایی امثال فائزه هاشمی که دین را ملعبه رسیدن به خواسته ها و منافع شخصی و اشرافیت خود کرده اند بیزارند.طبقه بندی: به رنگ سیاست، 
برچسب ها: فائزه هاشمی، حکومت دینی، هاشمی،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 6 مرداد 1395 توسط عقل کل

قالب وبلاگ

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو