تبلیغات
افاضات عقل کل - نماینده شکست خورده، دنبال مقصر می گردد!
انسان خودبزرگ بین، هرگز نمی تواند شکست را بپذیرد و همیشه سعی می کند شکست خود را به گردن دیگران بیندازد.

در خبرها آمده بود یکی از نمایندگانی که در حوزه انتخابیه اش رای نیاورده است، دیروز نطقی جنجالی در مجلس داشته و ادعا کرده که به او ظلم شده است و عدم اقبال مردم از خودش را به گردن سپاه انداخته است و گفته : « دلم می خواست آنچه که بر من گذشته را فراموش کنم اما مسئله اینجاست که ظلمی رخ داده است...توصیه می کنم آن بخش از نیروهای سپاه که علیه من وارد انتخابات شدند به کلام امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مبنی بر پرهیز نیروهای نظامی از مداخله در امور سیاسی توجه کنند.»

و سپس به تمجید از دولت پرداخته و گفته : « اگر چه زمان زیادی تا انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است اما بهترین گزینه برای ریاست جمهوری دوازدهم، رئیس جمهوری فعلی است. بهترین راه برای کشور این است که راه فعلی دولت نهادینه شود تا مشکلاتی که در گذشته ایجاد شده بود، حل شود.»

و در پایان ضمن تشکر از همراهان و دوستان در حوزه انتخابیه اش گفته است « اگر چه توفیق خدمت و فعالیت برای من در دوره بعد مجلس شورای اسلامی سلب شد اما ذره ای از عشق خدمت به مردم در دل من کم نشده است.»

این نماینده (عوض حیدرپور شهرضایی) که گفته می شود در دوره قبل هم لب مرزی رای آورده و مردم حوزه انتخابیه اش اقبال چندانی به او نداشته اند، از طرفداران آقای لاریجانی است و قرار بود او هم مثل رفقایش (جلالی و نعمتی) که از اصولگرایی به دامن اصلاح طلبی پناه بردند در لیست اصلاح طلبان تهران قرار گیرد و از تهران کاندیدا شود اما دوباره به حوزه انتخابیه اش برگشت و از آنجا به عنوان یک اصلاح طلب و اعتدالگرا کاندیدا شد و نتوانست رای مردم را برای ماندن در مجلس کسب نماید. و حالا که دیده است رفقایش در لیست اصلاح طلبان تهران رای آورده اند به دنبال مقصر برای شکست خود می گردد.

باید از این نماینده پرسید با این حساب ، حتما سپاه در تهران هم دخالت کرده است که لیست سی نفره اصلاح طلبان رای آورده است!!!!!

هاشمی هم ، روحیه خودبزرگ بینی و خودشیفتگی داشت که نتوانست شکست سال 84 و 88 را بپذیرد. خدا رحم کرد این بار دولت دست خودشان بود وگرنه معلوم نبود نمایندگان اصلاح طلب و طرفداران دولت که در حوزه انتخابیه خود رای نیاورده اند چه می کردند!


پی نوشت:

1-آقای نماینده! سخنگوی دولت وعده داد که برخی نمایندگانی که رای نیاوردند را برای همکاری با دولت به کار می گیرد. با این تمجید و حمایت جانانه ای که شما از دولت کردید نگران آینده نباشید!

2- هر دقیقه از وقت مجلس ، میلیون ها تومان ارزش دارد، چرا برخی از نمایندگان ،این وقت باارزش را به جای اینکه صرف دفاع از حقوق ملت کنند صرف دفاع از خود می نمایند؟!

3- مردم خود بهتر می دانند بهترین گزینه برای ریاست جمهوری بعدی را انتخاب کنند، لازم نیست نمایندگان برای مردم تعیین تکلیف نمایند.طبقه بندی: به رنگ سیاست، 
برچسب ها: انتخابات94، مجلس دهم، نماینده، حوزه انتخابیه،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 12 اسفند 1394 توسط عقل کل

قالب وبلاگ