چگونه می شود این همه حقارت را تحمل کرد که رئیس جمهور فرانسه به جای شرمندگی از جنایت وزیر خارجه اش در حق ملت ایران ، برای سیاستمداران ایرانی خط و نشان بکشد و بگوید: « نحوه استقبال از فابیوس،از نظر ما آزمونی برای رفتار ایران است.»

گویا آنها طلبکارند و ما بدهکار!
گویا آنها اربابند و ما رعیت!

اصلا به روی نامبارکشان نمی آورند که فابیوس ، طاعون قرن را به ایران صادر کرده و صدها ایرانی را به کام مرگ فرستاده است. گویا در این دنیای وارونه، همه چیز برعکس شده و این ما هستیم که باید حیا کنیم و این جنایت را به روی فابیوس نیاوریم! گویا این ما هستیم که باید از وزیرخارجه فرانسه عذرخواهی کنیم و غرامت بپردازیم!

باید ما را آزمایش کنند تا ببینند اگر رفتار مناسبی با وزیر خارجه فرانسه داشتیم آن گاه بر سر ما منت بگذارند و بازار ایران را از کالاهای فرانسوی پر کنند و شرکت های خود را از ورشکستگی نجات دهند و اقتصاد فرانسه را از رکود خارج سازند.

و حالا فابیوس که در کشورش به «دراکولا» و «خون آشام» شهره بود به تهران آمد تا ثابت کند خون ایرانی نه تنها برای دولتمردان فرانسه بی ارزش است بلکه برای دولتمردان ایرانی هم ارزش ندارد! همان دولتمردانی که تا صدای انتقادی شنیده می شود «پیام مردم» را علم می کنند و بر سر منتقدان می کویند و می گویند « بعضی ها هنوز پیام مردم را دریافت نکرده اند.» ، همان دولتمردانی که به عیادت بیماران می روند تا جلوی دوربین صدا و سیما ثابت کنند نگران حال مردم هستند.

دراکولا به تهران آمد تا نمک بپاشد بر زخم دل آن مادری که فرزند خردسالش ،اولین قربانی فرآورده های خونی آلوده به ایدز فرانسوی در ایران بود.

دراکولا به تهران آمد تا داغ دل خانواده هایی را تازه کند که می دیدند بر اثر جنایت فابیوس ،چگونه عزیزانشان در جلوی چشمانشان ذره ذره آب شدند و جان دادند، دراکولا به تهران آمد تا آتش بزند بر دل بیمارانی که هنوز هم دارند با ایدز مبارزه می کنند و مرگ را در یک قدمی خود می بینند.

دراکولا به تهران آمد تا به سخره بگیرد عزت و غرور و غیرت ایرانی را؛ تا ثابت کند هر کشوری در حق ایران جنایت بیشتری مرتکب شود و بیشتر در مذاکرات هسته ای ،هوای صهیونیست ها را داشته باشد در نزد دولتمردان ایرانی موجه تر و محترم تر است!

هر جنایتی ننگین است اما بعضی جنایت ها ،نشان دهنده اوج بیرحمی و قساوت و سنگدلی است. از جمله وقتی که با علم  و تعمد، فرآورده ای را که قرار است دارو باشد به کشوری صادر کنند و بیمارانی را که درگیر بیمار هموفیلی هستند به بیماری خطرناکتری مبتلا نمایند.

راستی اگر فرزند یکی از همین دولتمردانی که از ورود فابیوس به ایران دفاع کردند ،قربانی این جنایت شده بود باز هم از این دراکولای خون آشام استقبال می کردند.

خزانه «عزت ملی» را خوب بگردید و ببینید اگر چیز دیگری برای فروش باقیمانده است آن را هم حراج کنید!


طبقه بندی: به رنگ سیاست،  حرف حساب، 
برچسب ها: فرانسه، فابیوس، ایدز، وزیرخارجه فرانسه، دولت، روحانی، بیماران هموفیلی،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 7 مرداد 1394 توسط عقل کل

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic