بسیار جای دلسوزی دارد اما بیش از اینکه دل ما بر مظلومیت آنان بسوزد دل آنها نگران ماست.
شهدا رفت و آمدشان هم ،بی حساب و کتاب نیست؛ هم رفتنشان پیام دارد و هم آمدنشان.

شهدا هیچ گاه حزبی و جناحی نبودند اما تک تک وصیت نامه هایشان را که ورق بزنیم خواهیم دید که بر پیروی محض از دستورات ولی فقیه تاکید داشته اند و امروز آمده اند تا دوباره پشتیبان ولایت فقیه باشند. آمده اند تا سندی باشند بر سخنان ولی فقیه زمان.

آمده اند تا به ما بگویند: اگر امروز حضرت سید علی می فرماید اجازه بازرسی از مراکز نظامی و دانشمندان ایرانی را نمی دهم ؛ نگران تکرار سرنوشتی است که جاسوسی های آمریکا بر سر غواصان شهید آورد.

آمده اند تا به ما بگویند: آهای مردمی که وقتی شنیدید حدود سی سال پیش 175 غواص با دستان بسته توسط بعثی ها زنده در خاک شده اند دلتان آتش گرفت و بر مظلومیت آنها اشک ریختید، مراقب باشید بلایی که بعثی ها با اطلاعات جاسوسی آمریکا بر سر غواصان آوردند دوباره تکرار نشود!

آمده اند تا به ما بگویند: اگر دیروز آمریکا با هواپیماهای جاسوسی اش عملیات کربلای 4 را لو داد و غواصان را دست بسته در چنگال بعثی ها انداخت ، امروز نگذارید بازرسی ها و نظارت های جاسوسان آمریکا، جان فرزندان برجسته این سرزمین را به خطر اندازد و آنان را در تیررس حملات تروریستی اسرائیل قرار دهد.

آمده اند تا به ما بگویند: گمان نکنید با بازرسی های مشروط و مدیریت شده می توانید جلوی جاسوسی دشمن را بگیرید. هوشیار باشید و بدانید دشمن، خیلی خوب بلد است مدیریت شده هم جاسوسی کند. به خون غلطیدن شهدای هسته ای گواه این مدعاست.

175 غواصی که مظلومانه با دستان بسته زنده در خاک شدند؛ امروز آمده اند تا جلوی بسته شدن دستان نخبگان هسته ای و دفاعی کشور را بگیرند. آنان مستقیم پای حرف های شهدای هسته ای نشسته اند و از خون دل خوردن هایشان خبر دارند.

آمده اند تا به ما بگویند:
آمریکا دیروز ما را تحریم کرد و امروز شما را.
دیروز از عملیات های ما جاسوسی می کرد و امروز از پیشرفت های هسته ای و دفاعی شما جاسوسی می کند.
دیروز صدام را تجهیز کرد و به جان ما انداخت و امروز داعش و تفاله های بعثی را پرورش داده و برای امنیت شما خط و نشان می کشد و جاسوسانش را در قالب بازرسان آژانس به ایران می فرستد.
 
175 غواص با دستان بسته ، زنده زیر خاک رفتند اما زیر بار حرف زور نرفتند.

پی نوشت:

تیم مذاکره کننده ایران می گوید بازرسی از مراکز نظامی مدیریت شده است.

اما بازرسی مدیریت شده از مراکز نظامی یعنی چه؟
یعنی آژانس درخواست بازدید از چند نقطه نظامی را مطرح می کند و براساس اظهارات تیم مذاکره کننده هسته ای، بعد از 24 روز ایران اجازه بازدید می دهد و نمونه برداری صورت می گیرد.
و با توجه به شناختی که از آژانس داریم طولی نمی کشد که دوباره آژانس درخواست بازدید از نقاط دیگری را مطرح می کند و ایران هم طبق معمول برای راستی آزمایی مجبور است با درخواست آژانس موافقت کند (مثل موافقت ایران با بازدید از تاسیسات نظامی پارچین).
بعد از مدتی دوباره درخواست بازدید از چند نقطه دیگر مطرح می شود و ایران باز هم مجبور می شود برای راستی آزمایی و جلب اعتماد آژانس اجازه دهد بازرسی صورت گیرد.
و سرانجام چشم باز می کنیم و می بینیم به تدریج همه جا را گشته اند آن هم کاملا مدیریت شده!
و حالا زمینه برای حمله نظامی به ایران آماده شده، چون دشمن بر مراکز نظامی ما اشراف یافته است!

قرآن بر این نکته تاکید فرموده که  کار شیطان این است که نقشه هایش را قدم به قدم جلو ببرد پس از گام های شیطان پیروی نکنید.طبقه بندی: به رنگ سیاست،  حرف دل، 
برچسب ها: کربلای4، شهدا، غواص، بازرسی مدیریت شده، هسته ای،
ارسال در تاریخ یکشنبه 3 خرداد 1394 توسط عقل کل

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic