در جنگ احد، هند جگرخوار به همراه تعدادی دیگر از زنان قریش در بین صفوف سربازان راه می رفتند و طبل و دهل می نواختند و شعر می خواندند و می گفتند:

« مرحبا طایفه بنی عبدالدار، مرحبا ای حامیان نیاکان! مرحبا که همگی با شمشیرها حمله می کنید. اگر به میدان جنگ روی آورید...و برای شما بسترهای نرم می گسترانیم، اما اگر پشت به جنگ کنید از روی بی مهری از شما جدا می شویم و جدایی ما دیگر دوستی بردار نیست.»

این رسم لشکریان سفیانی است که یک روز با شعرخوانی زنان ،انگیزه نبرد و مبارزه پیدا کنند و روزی دیگر با جهاد نکاح!

ولی سفیانی های امروز با سفیانی های دیروز فرق دارند. یزید که نوه ابوسفیان بود با همه ی میخوارگی و کفرش، نسبت به همسرش ذره ای غیرت نشان می داد اما مفتی های وهابی، همان یک ذره غیرت یزید را هم که ندارند هیچ، حتی با کمال وقاحت مفتی سعودی اعلام می کند که حاضر است همسرش را به تروریست های سوری هدیه دهد.

سفیانی آخرالزمان از سفیانی جاهلیت اولی ، پست تر و حقیرتر و درمانده تر است.

در حالی که سپاهیان حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم ، همانگونه که در غزوات با نام خدا و ذکر الله به میدان مبارزه می شتافتند اکنون نیز مدافعان حرم که جانشان را سپر کرده اند تا از بارگاه سلاله پیامبر اعظم(ص)، حضرت زینب (س) دفاع کنند با یاد و نام خدا و اهل بیت (س) روحیه می گیرند و به میدان جهاد قدم می گذارند.

در عصر واژگونی واژه ها که اسارت انسان در بند شهوات را آزادی می نامند و قتل عام بی گناهان را ترویج دموکراسی می دانند و حیوانیت و درندگی را دفاع از حقوق بشر نام می نهند چندان هم عجیب به نظر نمی رسد اگر فحشا و هرزگی را جهاد نکاح بنامند!

اگر با رحلت پیامبر خاتم(ص)، وحی منقطع نشده بود چه آیه ها که در مذمت این جاهلیت آخرالزمانی نازل نمی شد!
طبقه بندی: به رنگ سیاست،  حرف حساب، 
برچسب ها: سفیانی، آخرالزمان، جهاد نکاح، وهابیت، سوریه،
ارسال در تاریخ یکشنبه 29 دی 1392 توسط عقل کل

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات